İptal ve İade Politikası

1. VAZGEÇME

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranızı ve sipariş numaranızı içeren e-posta’yı veya yazıyı selofanpak@gmail.com e-posta adresine veya 05352311517 numaralı mesaj gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-posta’yı veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Eğer tarafınıza kesilen fatura kurumsal ise iade faturası kesilerek gönderilmeli; fatura bireysel ise ürünle beraber iade edilmelidir. İade edilen ürün yerine talep ettiğiniz bir başka ürün varsa tarafınıza tekrar gönderilecek, yoksa ürünün bedeli yapmış olduğunuz ödeme şekline göre kredi kartınıza/banka kartınıza ya da banka hesabınıza havale/EFT yoluyla iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları firmamız tarafından karşılanacaktır. . iade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 7 gün içinde ücret iadesi yapılıcaktır.

2. TAŞIMA SIRASINDA HASAR/ZARAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

Taşıma sırasında hasar/zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Bu nedenle mutlaka ürünü taşıma şirketinin elemanından/kuryeden teslim alırken kontrol edin. Ürüne hasar/zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Ürünler tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar/zarar tutanağı tarafınızdan mağazamıza e-posta veya mesaj ile ulaştırıldıktan sonra, mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

3. HATALI ÜRÜNLER

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-posta’yı veya yazıyı selofanpak@gmail.com e-posta adresine veya 05352311517 numaralı telefona mesaj gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

Selofan
www.selofan.com
Mail: selofanpak@gmail.com